Klasyfikacja Generalna

Miejsce Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb Waga razem
1 46 E Tomasz Fleszer, Wojciech Czapla 9 83.10
2 34 D Tomasz Goryński, Paweł Henkel 10 78.75
3 35 D Łukasz Pawlik, Artur Karol 9 75.25
4 19 B Paweł Adamczyk, Grzegorz Ogierman 10 65.60
5 32 D Paweł Goń, Grzegorz Wielgos 9 64.60
6 11 B Dariusz Obremski, Wojciech Sakowski 8 53.75
7 31 D Mariusz Gawron, Sebastian Wojtek 8 49.15
8 9 A Rafał Studziński, Maciej Mnich Wojciech Mnich 6 42.55
9 47 E Piotr Kwieciński, Marek Kwieciński 4 38.40
10 4 A Witold Kuchta, Adam Dąbrowski 4 37.85
11 45 E Karol Majewski, Krzysztof Kozber Marcin Chmielewski 4 36.95
12 18 B Taras Treskot, Imor Hrabynsiy Yevheniy Tykhonov 6 32.80
13 40 E Kornel Stróżykiewicz, Volodia Romaniv Krzysztof Jaros 6 29.30
14 13 B Łukasz Kujawiak, Andrzej Pluta 3 28.95
15 16 B Tomasz Kocjan, Piotr Kozal 4 21.55
16 8 A Mateusz Kraszewski, Dariusz Pintera 2 21.00
17 12 B Piotr Bogacz, Grzegorz Żebrowski 4 19.05
18 36 D Artur Strauss, Krystian Borowiak 2 18.45
19 17 B Damian Strojny, Jacek Bartczak 2 17.90
20 2 A Piotr Kubik, Mateusz Pilarz 2 16.35
21 29 C Rajmund Lisy, Daniel Lisy 2 16.30
22 25 C Paweł Strzelczyk, Mariusz Buchajczuk Michał Banasiak 2 15.80
23 3 A Damian Liber, Andrzej Grygorowicz 2 15.70
24 23 C Grzegorz Krzywicki, Wojciech Kędzierski 1 15.20
25 15 B Marek Lubas, Filip Lubas 2 13.90
26 27 C Marek Wisz, Przemysław Jamuła Przemysław Walczyk 1 11.55
27 30 D Dariusz Lesznar, Krzysztof Krzeszowiak Szymon Klimczyk 2 10.60
28 44 E Mariusz Niedźwiecki, Krzysztof Nienartowicz 1 8.90
29 33 D Robert Nowacki, Jarosław Borowski 1 4.65
30 39 E Maciej Bronka, Janusz Korsun 1 4.50
31 22 C Artur Bazyluk, Marcin Radel 1 4.20
32 10 A Bartek Dobrowolski, Wojciech Dobrowolski 1 4.15
33 14 B Daniel Syzdek, Wojciech Brzozowski 1 3.65
34 38 D Krzysztof Krawczyk, Arkadiusz Krawczyk 1 3.25

Klasyfikacja Sektorowa

Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb Waga razem
9 A Rafał Studziński, Maciej Mnich Wojciech Mnich 6 42.55
4 A Witold Kuchta, Adam Dąbrowski 4 37.85
8 A Mateusz Kraszewski, Dariusz Pintera 2 21.00
2 A Piotr Kubik, Mateusz Pilarz 2 16.35
3 A Damian Liber, Andrzej Grygorowicz 2 15.70
10 A Bartek Dobrowolski, Wojciech Dobrowolski 1 4.15
19 B Paweł Adamczyk, Grzegorz Ogierman 10 65.60
11 B Dariusz Obremski, Wojciech Sakowski 8 53.75
18 B Taras Treskot, Imor Hrabynsiy Yevheniy Tykhonov 6 32.80
13 B Łukasz Kujawiak, Andrzej Pluta 3 28.95
16 B Tomasz Kocjan, Piotr Kozal 4 21.55
12 B Piotr Bogacz, Grzegorz Żebrowski 4 19.05
17 B Damian Strojny, Jacek Bartczak 2 17.90
15 B Marek Lubas, Filip Lubas 2 13.90
14 B Daniel Syzdek, Wojciech Brzozowski 1 3.65
29 C Rajmund Lisy, Daniel Lisy 2 16.30
25 C Paweł Strzelczyk, Mariusz Buchajczuk Michał Banasiak 2 15.80
23 C Grzegorz Krzywicki, Wojciech Kędzierski 1 15.20
27 C Marek Wisz, Przemysław Jamuła Przemysław Walczyk 1 11.55
22 C Artur Bazyluk, Marcin Radel 1 4.20
32 D Paweł Goń, Grzegorz Wielgos 9 64.60
31 D Mariusz Gawron, Sebastian Wojtek 8 49.15
36 D Artur Strauss, Krystian Borowiak 2 18.45
30 D Dariusz Lesznar, Krzysztof Krzeszowiak Szymon Klimczyk 2 10.60
33 D Robert Nowacki, Jarosław Borowski 1 4.65
38 D Krzysztof Krawczyk, Arkadiusz Krawczyk 1 3.25
47 E Piotr Kwieciński, Marek Kwieciński 4 38.40
45 E Karol Majewski, Krzysztof Kozber Marcin Chmielewski 4 36.95
40 E Kornel Stróżykiewicz, Volodia Romaniv Krzysztof Jaros 6 29.30
44 E Mariusz Niedźwiecki, Krzysztof Nienartowicz 1 8.90
39 E Maciej Bronka, Janusz Korsun 1 4.50

Podsumowanie wyników

Łączna waga ryb: 963.65 Ilość złowionych ryb: 131 Średnia waga ryby: 7.356107

Big Fish

Big Fish - 19.50 kg

Łukasz Pawlik, Artur Karol

Patronat medialny

Sponsor sektora A

Sponsor sektora B

Sponsor sektora C

Sponsor sektora D

Sponsor sektora E

© Konrad Koźmiński 2017